1. Економ-клас.

Квест за участю 4-х костюмованих акторів-аніматорів, 5-ти локацій з авторським реквізитом, виконаним у тематиці квесту, тривалість від 1.5 до 2-х годин. Залежно від тематики квесту, за вашим бажанням, до програми ввійдуть: дитячі «поєдинки» на 3-х видах м'якої зброї, постановочні бої акторів-каскадерів, фаєр-номер за участю 2-х акторів з вогненним інструментом, стрільба з лука та арбалета й інші активності в стилі тематики квесту. Квест проводиться на свіжому повітрі на території замовника. Кількість дітей-учасників квесту не більше 10-ти осіб.

Ціна – 3000 грн. Транспортні витрати – в залежності від місця проведення

 

2. Стандарт-клас.

Квест за участю 5-7 костюмованих акторів-аніматорів (в залежності від кількості дітей, оскільки на 10 осіб потрібен 1 провідник-персонаж квесту), не менше 6-ти локацій з авторським реквізитом, виконаним у тематиці квесту, тривалість – 2 години. Залежно від тематики квесту, за вашим бажанням, до програми ввійдуть: дитячі «поєдинки» на 3-х видах м'якої зброї, постановочні бої акторів-каскадерів, фаєр-номер за участю 4-х акторів з вогненним інструментом, стрільба з лука та арбалета, локації середньовічного алхіміка, чарівного зіллєваріння та інші незвичайні активності в стилі тематики квесту. Квест проводиться за бажанням замовника на свіжому повітрі, в приміщенні театру «Камелот», в музеї Гетьманства або на території, обраній замовником. Будь-яке місце проведення квесту буде оформлено в стилі теми квесту. Кількість дітей- учасників квесту не більше 30-ти осіб.

 Ціна – 5500 грн. на 30 дітей, 4200 грн. на 20 дітей і 3600 грн. на 10 дітей. Транспортні витрати оплачуються окремо

 

3. VIP-клас.

Квест за участю 8-ми і більше костюмованих акторів-аніматорів, від 6-ти й більше локацій з авторським реквізитом, виконаним в тематиці квесту, тривалість від 2-х годин. Залежно від тематики квесту, за вашим бажанням, до програму ввійдуть: дитячі «поєдинки» на 3-х видах м'якого зброї, постановочні бої акторів-каскадерів, фаєр-номер за участю 6-ти акторів з вогненним інструментом, стрільба з лука та арбалета, локації середньовічного алхіміка, чарівного зіллєваріння та інші незвичайні активності в стилі тематики квесту. А таож: фотозона з костюмами і реквізитом в тематиці квесту, репортажна фото- або відеозйомка, коні з костюмованими інструкторами (доставка коней не входить до ціни квесту), фаєр-шоу з використанням піротехніки (піро-фонтани, кольоровий дим, інші спецефекти, в залежності від тематики квесту). Квест проводиться, за бажанням замовника, на свіжому повітрі, в приміщенні театру «Камелот», в музеї Гетьманства або на території, обраній замовником. Будь-яке місце проведення квесту буде оформлено в стилі теми квесту. Кількість дітей -учасників квесту  не більше 30-ти осіб. Кожен додатковий персонаж +700 грн.

Ціна від 13500 грн. Транспортні витрати оплачуються окремо.

 

Окремо оплачувані послуги (включені до VIP-класу):

  • фотозона з аніматором, костюмами і реквізитом – 1500 грн.
  • репортажна фото- або відеозйомка – 500 грн. за годину.
  • коні з костюмованими інструкторами – 900 грн. за годину за одного коня.
  • костюми для учасників квесту – ціна залежить від кількості дітей і тематики квесту.
  • подарунки всім або одному (імениннику, наприклад) учасникам квесту – ціна залежить від кількості дітей і тематики квесту.

Безкоштовні послуги. Бонуси:

  • он-лайн запрошення для кожного учасника квесту в стилі тематики квесту.
  • столи для частування, якщо квест проходить на нашій території.