Ми можемо зробити так, щоб ваша дитина пережила неймовірну пригоду. Разом зі своїми друзями вона подолає «справжні» небезпеки, навчиться фехтувати на безпечній зброї, стріляти з лука й арбалета, мушкета, навіть з гармати, покатається на живих конях, зустрінеться з найзагадковішими персонажами. І, вдало завершивши місію квесту, діти стануть згуртованою командою шукачів пригод, які прикривають один одному спину.

Квести: 5 основних тем. Від 1,5 до 2,5 годин (від 5 до 10 локацій), відповідно від 5 до 10 акторів – персонажів квесту. Всі персонажі квесту костюмовані, локації обладнані атракціонами і реквізитом, в залежності від тематики квесту. Вік дітей: 6-12 років

Особливості наших квестів:

  • Верхова їзда, як завдання квесту, як розвага, яка супроводжує захід, як майстер-клас – на вибір замовника (1 кінь з інструктором) + доставка коневозом, якщо працюємо в такому місці, куди не можемо доїхати верхи);
  • Фотозона з костюмами, зброєю і реквізитом для бажаючих фотографуватися в образі;
  • Відео та фото супровід;
  • Оформлення території в середньовічному стилі: шатрами, великими прапорами, дрібненькими різнобарвними прапорцями, декораціями та іншою відповідною атрибутикою. При замовленні квесту або іншого заходу – входить у вартість;
  • Транспортні витрати, якщо захід проходить в межах міста – тільки на доставку реквізиту;
  • Можемо розробити і надрукувати якісні запрошення, нагородні грамоти, сувої, банери та іншу поліграфічну продукцію для квесту;

Вартість квесту залежить від кількості акторів, локацій і тривалості заходу, а так само від кількості гостей-учасників. Мінімальна кількість акторів – 4 особи, локацій – 5 точок. Щоб підібрати найбільш зручний і вигідний формат для вашого свята, а так само зорієнтувати за ціною, ми чекаємо ваших дзвінків за номером 097-341-42-90, а також відвідайте наш розділ "Пакети", в якому представлені готові пакетні пропозиції з цінами.

Тематика квестів:

Полиция времени

Полиция времени

Полиция времени контролирует вмешательство преступников в прошлое. Задача агентов - подготовить юных героев для путешествия во времени. Самые отважные из детей должны получить необходимые знания и умения: научиться сражаться на средневековом оружии (мягком и безопасном), стрелять из лука, читать древнеие летописи, разбиратся в средневековых зельях, а затем всем вместе отправиться в прошлое, где их ждет встреча с с жителями древнего Киева: княжим воеводой, волшебницей-знахаркой, хранителем летописей и другими персонажами, которые будут им помогать или мешать. Главной задачей героев будет не только вычислить преступников во времени, но и найти подлинные списки родословной киевских князей, обезвредить хронобомбу и, пережив множество приключений, благополучно вернутся в будущее.

Галерея квеста

Школа чарівниць і бойових магів

Школа чарівниць і бойових магів

Школа чарівниць і Бойовий магів відкрита лише для талановитих дітей, які пройдуть з провідниками-чарівниками через магічній портал. У школі викладають чарівники, лицарі и казкові істоті. У школі можна навчитися битися на різних видах м'якої безпечної зброї, стріляти з лука, арбалета и пройти науку у Бойового мага-практика. Але маленькі чарівники у чарівній школі випадково розбили магічний кристал, який відкриває двері зі світу Чарівників в наш світ. Кристал розбився на 12 частин і Великий чарівник Мерлин пророкував що тільки діти-герої зі світу звичайних людей пройдуть всі випробування, зберуть всі осколки і за допомогою лицарів Хранителів відновлять магічний кристал. Для цього їм доведеться поступити у школу чарівників. Вивчити алхімію, магічне зілляваріння, помирити фею и відьму, допомогти магам-викладачам знайти та урятувати стародавній артефакт.

Галерея квеста

Билини давнього Києва

Билини давнього Києва

У Чернігівського князя був викрадений древній артефакт, неймовірної сили і могутності, в язичницькі часи захований волхвами. Артефакт здатний підпорядкувати собі слабких духом людей і зробити їх своїми рабами. Посли чернігівського князя вважають, що артефакт викрадений за наказом князя київського. Сліди ведуть у Городець Княжий. Воєвода київської дружини вимагає Божого суду, але у поєдинку богатирів ніхто не переміг. Мудрий відлюдник пропонує залучити до пошуків артефакту справжніх героїв (гостей квесту) - вони незацікавлені особи і артефакт їх не підкорить. У пошуках їм допоможуть богатирі-дружинники, діви-поляниці, варяги на службі у князя. Персонажі слов’янського фентезі і стародавніх билин будуть заважати або допомагати учасникам квеста. Навчившись стріляти з луку, битися на древній зброї, варити чарівне зілля, писати на давньослов'янською мовою і розуміти скандинавські руни, учасники квесту зможуть запалити чарівний вогонь фаер-шоу, знайдуть і повернуть князям давній артефакт.

Галерея квеста

Как казаки девчат выручали

Как казаки девчат выручали

Степняки напали на мирное украинское село и ведут девушек на рынок рабов в Константинополь. Вместе с отрядом казаков отправляйтесь в погоню, освойте «казацкую науку» - управляться с саблей и кнутом, с характерником в разведку ходить, варить казацкий кулеш. А освободив пленных, поучаствуйте в казацком празднике.

Галерея квеста

Рыцари Круглого Стола

Рыцари Круглого Стола

Квест который понравится и мальчикам и девочкам, если дети активные и любят подвижные игры. Детей встречают конные рыцари и проводят на поляну, где сражаются рыцари. Мерлин приглашает детей отравиться в квест - найти меч Эскалибур и чашу Святого Грааля, поскольку даже уведеть эти древние реликвии могут только отважные и твёрдые духом. Под предводительством именинницы(ка)-капитана команды дети отправляются на поиски меча и чаши, чтобы принести их в Британию и помочь рыцарям. Дети пройдут несколько локаций с разнообразными заданиями-квестами. За выполнение каждого квеста команды будут получать часть карты, где указано положение одной из реликвий. Все локации сопровождаются постановочными боями и репризами.

Галерея квеста

Робин Гуд

Робин Гуд

Монах Брат Тук встречает детей и просит подать «кто сколько может» на пропитание голодным детям. Поскольку у туристов подать нечего, Брат Тук жалуется на жизнь, и сообщает, что Принц Джон ввел в Англии слишком высокие налоги, пропитание добывать стало совершенно невозможно, а истинный король Ричард находится в плену, и предлагает детям уйти вместе с ним в лагерь Робина. Дети отправляются в лагерь Робина Гуда и присоединяются к его отряду. Дети под руководством вольных стрелков учатся сражаться на безопасном мягком оружии,стрелять из лука, сражаться на шестах и дубинках (опять таки мягких), как в кино про Робина Гуда, танцуют весёлые средневековые танцы, спасают возлюбленную Робина девицу Мериен, разгадывают козни шерифа и его помощницы-ведьмы и наконец помогают вернутся на престол законному королю Англии – Ричарду Львинное Сердце

Галерея квеста

Острів Скарбів

Острів Скарбів

Понад 100 років серед піратів берегового братства ходять чутки про те, що на Острові заховано магічний скарб, який виконає найзаповітніше бажання того, хто його знайде. Капітани підняли вітрила і стрімголов до Острову. Ніхто не повернувся. Нове покоління піратів, молодих, зухвалих і не дуже розумних, вирішили висадиться на Острові і знайти Скарб. Вони не скнари, вони - романтики, їх вабило не золото, а Таємниця магічного Скарбу. Можливо, тому вони і отримали шанс. Молодих піратів зустрічають Хранителі - старі пірати, які потрапили на Острів дуже давно. Кожен з них, оскільки пірати ніколи не були милими людьми приємними в спілкуванні, скоїв якийсь поганий вчинок і втратив важливу людську якість. Якість ця тепер схована у артефакт. Молоді капітани швиденько намагаються сколотити команди з дітей і знову побилися. Домовилися, поділили дітей на команди. Але Відьма, яка дуже давно живе на острові, обрадувала їх, що вони тепер теж хранителі, і діти самостійно, за допомогою карти, повинні знайти всіх Хранителів, переконати їх, що вони люди гідні і зможуть зібрати, зберегти, захистити, якщо знадобиться, артефакти, провести обряд і зняти прокляття з острова.

Галерея квеста

Вестерн

Вестерн

Маленьке містечко Санта-Кароліна в самому центрі Дикого Заходу. Пам'ятайте: прерія, прерія - жахлива даль: індіанські пір'я, англійська сталь... Дикий Захід. Ковбої, індіанці, суворий шериф, шукачі золота, банда брудного Гаррі, стиль і атмосфера класичного вестерну. Тільки веселіше і безпечно. Обов'язково будуть коні, ковбойські танці, постановочні бої і золото ви обов’язково отримаєте. Кожен, хто сьогодні прийшов в салун знає, ліки тут приймають по п'ять крапель перед стрільбою. Не страшно якщо закінчяться патрони, стрільбу з лука ви теж освоїте. Ковбої навчать вас кидати ласо. А мексиканські вакейрос управлятися з батогом. А ще вам доведеться домовлятися з підступними індіанцями і не менше підступними індіанськими красунями, ловити бандитів у розшуку, грати в кості з шулерами, відрізняти фальшиві діаманти від справжніх, і багато іншого, що необхідне щоб вижити на дикому, дикому заході.