Ми можемо зробити так, щоб ваша дитина пережила неймовірну пригоду. Разом зі своїми друзями вона подолає «справжні» небезпеки, навчиться фехтувати на безпечній зброї, стріляти з лука й арбалета, мушкета, навіть з гармати, покатається на живих конях, зустрінеться з найзагадковішими персонажами. І, вдало завершивши місію квесту, діти стануть згуртованою командою шукачів пригод, які прикривають один одному спину.

Квести: 5 основних тем. Від 1,5 до 2,5 годин (від 5 до 10 локацій), відповідно від 5 до 10 акторів – персонажів квесту. Всі персонажі квесту костюмовані, локації обладнані атракціонами і реквізитом, в залежності від тематики квесту. Вік дітей: 6-12 років

Особливості наших квестів:

  • Верхова їзда, як завдання квесту, як розвага, яка супроводжує захід, як майстер-клас – на вибір замовника (1 кінь з інструктором) + доставка коневозом, якщо працюємо в такому місці, куди не можемо доїхати верхи);
  • Фотозона з костюмами, зброєю і реквізитом для бажаючих фотографуватися в образі;
  • Відео та фото супровід;
  • Оформлення території в середньовічному стилі: шатрами, великими прапорами, дрібненькими різнобарвними прапорцями, декораціями та іншою відповідною атрибутикою. При замовленні квесту або іншого заходу – входить у вартість;
  • Транспортні витрати, якщо захід проходить в межах міста – тільки на доставку реквізиту;
  • Можемо розробити і надрукувати якісні запрошення, нагородні грамоти, сувої, банери та іншу поліграфічну продукцію для квесту;

Вартість квесту залежить від кількості акторів, локацій і тривалості заходу, а так само від кількості гостей-учасників. Мінімальна кількість акторів – 4 особи, локацій – 5 точок. Щоб підібрати найбільш зручний і вигідний формат для вашого свята, а так само зорієнтувати за ціною, ми чекаємо ваших дзвінків за номером 097-341-42-90, а також відвідайте наш розділ "Пакети", в якому представлені готові пакетні пропозиції з цінами.

Тематика квестів:

Поліція часу

Поліція часу

Поліція часу контролює втручання злочинців в минуле. Завдання агентів - підготувати юних героїв для подорожі в часі. Найвідважніші з дітей повинні отримати необхідні знання і навички: навчитися битися на середньовічній зброї (м'якій і безпечній), стріляти з лука, читати стародівні літописи, разбиратся в середньовічних зіллях, а потім, всі разом відправляться в минуле, де їх чекає зустріч із жителями стародавнього Києва: княжим воєводою, чарівницею-знахаркою, хранителем літопису і іншими персонажами, які будуть або допомагати, або заважати героям. Головним завданням героїв буде не лише вичислити злочинців в часі, але і знайти справжні списки родоводу київських князів, знешкодити хронобомбу і, переживши безліч пригод, благополучно повернуться в теперішній час.

Галерея квеста

Школа чарівниць і бойових магів

Школа чарівниць і бойових магів

Школа чарівниць і Бойовий магів відкрита лише для талановитих дітей, які пройдуть з провідниками-чарівниками через магічній портал. У школі викладають чарівники, лицарі и казкові істоті. У школі можна навчитися битися на різних видах м'якої безпечної зброї, стріляти з лука, арбалета и пройти науку у Бойового мага-практика. Але маленькі чарівники у чарівній школі випадково розбили магічний кристал, який відкриває двері зі світу Чарівників в наш світ. Кристал розбився на 12 частин і Великий чарівник Мерлин пророкував що тільки діти-герої зі світу звичайних людей пройдуть всі випробування, зберуть всі осколки і за допомогою лицарів Хранителів відновлять магічний кристал. Для цього їм доведеться поступити у школу чарівників. Вивчити алхімію, магічне зілляваріння, помирити фею и відьму, допомогти магам-викладачам знайти та урятувати стародавній артефакт.

Галерея квеста

Билини давнього Києва

Билини давнього Києва

У Чернігівського князя був викрадений древній артефакт, неймовірної сили і могутності, в язичницькі часи захований волхвами. Артефакт здатний підпорядкувати собі слабких духом людей і зробити їх своїми рабами. Посли чернігівського князя вважають, що артефакт викрадений за наказом князя київського. Сліди ведуть у Городець Княжий. Воєвода київської дружини вимагає Божого суду, але у поєдинку богатирів ніхто не переміг. Мудрий відлюдник пропонує залучити до пошуків артефакту справжніх героїв (гостей квесту) - вони незацікавлені особи і артефакт їх не підкорить. У пошуках їм допоможуть богатирі-дружинники, діви-поляниці, варяги на службі у князя. Персонажі слов’янського фентезі і стародавніх билин будуть заважати або допомагати учасникам квеста. Навчившись стріляти з луку, битися на древній зброї, варити чарівне зілля, писати на давньослов'янською мовою і розуміти скандинавські руни, учасники квесту зможуть запалити чарівний вогонь фаер-шоу, знайдуть і повернуть князям давній артефакт.

Галерея квеста

Як козаки дівчат визволяли

Як козаки дівчат визволяли

Степовики напали на мирне українське село і везуть дівчат на ринок рабів в Константинополь. Разом із загоном козаків вирушайте в гонитву, освойте "козацьку науку" - дізнайтесь як поводити себе із з шаблею і батогом, як із характерником в розвідку ходити, як варити козацький куліш. А звільнивши полонянок, прийміть участь в козацькому святі.

Галерея квеста

Лицарі Круглого Столу

Лицарі Круглого Столу

Квест який сподобається і хлопчикам і дівчаткам, якщо діти активні і люблять рухливі ігри. Дітей зустрічають лицарі на конях і проводять на поляну, де б'ються інші лицарі. Мерлін запрошує дітей зануритись в квест - знайти меч Эскалибур і чашу Святого Граалю, оскільки навіть побачити ці древні реліквії можуть тільки відважні і сильні духом. Під супровід іменинниці(ка) - капітана команди діти вирушають на пошуки меча і чаші, щоб принести їх у Британію і допомогти лицарям. Діти пройдуть декілька локацій з різноманітними завданиями - квестами. За виконання кожного квеста команди отримуватимуть частину карти, де вказано положення однієї з реліквій. Усі локації супроводжуються постановочними боями і репризами.

Галерея квеста

Робін Гуд

Робін Гуд

Чернець Брат Тук зустрічає дітей і просить подати "хто скільки може" на харчування голодним дітям. Оскільки у туристів подати нічого, Брат Тук скаржиться на життя, і повідомляє, що Принц Джон ввів в Англії занадто високі податки, харчування добувати стало абсолютно неможливо, а істинний король Річард знаходиться в полоні, і пропонує дітям піти разом з ним до табіру Робіна. Діти вирушають в табір Робіна Гуда і приєднуються до його загону. Діти під керівництвом вільних стрільців вчаться битися на безпечній м'якій зброї, стріляти з лука, битися на жердинах і палицях (знову таки - м'яких), як в кіно про Робін Гуда, танцюють веселі середньовічні танці, рятують кохану Робіна діву Мерієн, розгадують підступи шерифа і його помічниці-відьми, і, нарешті, допомагають повернуться законному королю Англії - Річарду Левове Серце.

Галерея квеста

Острів Скарбів

Острів Скарбів

Понад 100 років серед піратів берегового братства ходять чутки про те, що на Острові заховано магічний скарб, який виконає найзаповітніше бажання того, хто його знайде. Капітани підняли вітрила і стрімголов до Острову. Ніхто не повернувся. Нове покоління піратів, молодих, зухвалих і не дуже розумних, вирішили висадиться на Острові і знайти Скарб. Вони не скнари, вони - романтики, їх вабило не золото, а Таємниця магічного Скарбу. Можливо, тому вони і отримали шанс. Молодих піратів зустрічають Хранителі - старі пірати, які потрапили на Острів дуже давно. Кожен з них, оскільки пірати ніколи не були милими людьми приємними в спілкуванні, скоїв якийсь поганий вчинок і втратив важливу людську якість. Якість ця тепер схована у артефакт. Молоді капітани швиденько намагаються сколотити команди з дітей і знову побилися. Домовилися, поділили дітей на команди. Але Відьма, яка дуже давно живе на острові, обрадувала їх, що вони тепер теж хранителі, і діти самостійно, за допомогою карти, повинні знайти всіх Хранителів, переконати їх, що вони люди гідні і зможуть зібрати, зберегти, захистити, якщо знадобиться, артефакти, провести обряд і зняти прокляття з острова.

Галерея квеста

Вестерн

Вестерн

Маленьке містечко Санта-Кароліна в самому центрі Дикого Заходу. Пам'ятайте: прерія, прерія - жахлива даль: індіанські пір'я, англійська сталь... Дикий Захід. Ковбої, індіанці, суворий шериф, шукачі золота, банда брудного Гаррі, стиль і атмосфера класичного вестерну. Тільки веселіше і безпечно. Обов'язково будуть коні, ковбойські танці, постановочні бої і золото ви обов’язково отримаєте. Кожен, хто сьогодні прийшов в салун знає, ліки тут приймають по п'ять крапель перед стрільбою. Не страшно якщо закінчяться патрони, стрільбу з лука ви теж освоїте. Ковбої навчать вас кидати ласо. А мексиканські вакейрос управлятися з батогом. А ще вам доведеться домовлятися з підступними індіанцями і не менше підступними індіанськими красунями, ловити бандитів у розшуку, грати в кості з шулерами, відрізняти фальшиві діаманти від справжніх, і багато іншого, що необхідне щоб вижити на дикому, дикому заході.