Шоу-програма

Театр живої історії "Камелот" пропонує свої послуги в організації масштабних театралізованих вистав за інтерактивною участю публіки, фехтувальне та вогняне шоу акторів-каскадерів нашого театру, майстер-класів по роботі з козацькою шаблею, батогом і нагайкою, по давньослов'янському озброєнню, з демонстрацією постановочних сценічних боїв на різноманітній зброї, можливістю для публіки "спробувати вагу" справжньої залізної зброї і битися на м'якій, безпечній зброї, майстер-клас по роботі кінокаскадера та інші незвичайні активності на історичну, казкову і фентезі тематику.

Пориньте у веселу атмосферу романтичного і веселого свята! Свята, де ви будете не простим глядачем, а безпосереднім героєм всіх пригод. А допоможуть вам у цьому наші інструктори й актори-каскадери.

Корпоративні заходи включають в себе квест та (або) інтерактивне шоу, фехтувальні шоу, фаєр-шоу, тир з луками й арбалетами, майстер-класи по роботі каскадера, поєдинки на безпечній зброї, середньовічні танці й етикет. Беруть участь в шоу 10 акторів, тривалість 4 години.

Галерея шоу - программы

Квести

Хочете взяти участь в неймовірній пригоді, подолати «справжні» небезпеки, які під силу тільки по-справжньому сильним духом, навчитися фехтувати, стріляти з лука й арбалета, мушкета, з гармати, покататися на живих конях, зустрітися з найзагадковішими персонажами?

Ми готові організувати для вас свято на найрізноманітнішу тематику: Київської Русі, лицарських замків, мушкетерів короля, піратів Карибського моря, вікінгів, за мотивами популярного серіалу "Гра престолів", історій про Відьмака, за легендами і казками світу фентезі. Інтерактивні конкурси та завдання з яскравим і різноманітним реквізитом зроблять Ваше свято незабутнім.

Квести: 5 основних тем. Від 1,5 до 2,5 год. (від 5 до 10 локацій), відповідно від 5 до 10 акторів – персонажів квесту. Всі персонажі квесту костюмовані, локації обладнані атракціонами і реквізитом, в залежності від тематики квесту. Костюми для учасників квесту.

 

Дикий Запад

Дикий Запад

Дикий Запад. Ковбои, индейцы, суровый щериф, золотоискатели, банда грязного Гарри, стиль и атмосфера класического вестерна, только веселее и безопаснее. Обязательно будут лошади, ковбойские танцы, постановочные бои и золото вы непременно получите. Не страшно, если кончатся патроны, стрельбу из лука вы тоже освоите. Ковбои научат вас бросать лассо, а мексиканские вакейрос управлятся с кнутом. А ещё, вам придётся договариваться с коварными индейцамии, не менее коварными индейскими красавицами, ловить бандитов в розыске, играть в кости с шулерами, отличать фальшивые брилианты от настоящих и многое другое, необходимое что бы выжить на диком, диком западе.

Галерея квеста

Вікінги

Вікінги

На території проведення квесту створюється атмосфера свята суворих воїнів Півночі - вікінгів. Тут збирався цвіт воїнства, мужні чоловіки і відважні жінки. Яскраво прикрашені майданчики для поєдинків і випробувань сміливців, розваги властиві вікінгам, танці та майстер-класи, постановочні бої каскадерів Дружини конунгів Бйорна та Ульріка борються за право виконати наказ самого Одіна, батька богів, який послав вікінгів знайти стародавні артефакти і повернути їх до Асгарту. Вікінги-ярли закликають гостей вступати до їх дружини, пройти випробування, стати справжніми вікінгами і добути артефакти. На кожній точці квесту наших майбутніх вікінгів чекають герої скандинавського епосу і серйозні випробування. А хто обіцяв, що буде легко? Боги Асгарту завжди відрізнялися суворим гумором. Турнір на вікінгский зброї, але м'який і безпечній. Стрільба з традиційних луків і арбалетів. Метання ножів, сокир і списів. Битва на «Драккарі». Створення скандинавського хірда. Ворожіння на рунах з Вельвую (відьмою). Написання скандинавських рун. Якщо Ваш квест проходить біля води, то весла драккара чекають Ваших сильних рук. Вікінгский груповий танок і фаєр-шоу в фіналі